Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отвратителни, нецензурирани, снимки от катастрофи.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отвратителни, нецензурирани, снимки от катастрофи.

    Аз прочетох предупреждението, че НЕ Е ЗА ХОРА С ЧУВСТВИТЕЛНА ПСИХИКА, казах си, че мен няма какво да ме впечатли и реших да отворя страницата. Чесно, като почнаха скалповете, мозъците и червата и вече се колебаех дали искам да ги догледам до края.Не препоръчвам тези снимки, но това е реалноста, и мен ще ме накарат да внимавам особено като има камиони на близо така че можеби има някаква полза ако окажат такъв ефекти и върху онези от вас, които се навият да гледат ГАДОСТИ.http://autoplay.ru/2007/08/16/samye_...МАВАЙТЕ НА ПЪТЯ И ЗАБРАВЕТЕ ЗА ВЪЗДУШНАТА ВЪЗГЛАВНИЦА, НЕ РАЗЧИТАЙТЕ НА НИЩО ОСВЕН НА СВОЯТА СОБСТВЕНА РАЗУМНОСТ, НАМАЛЕТЕ СКОРОСТА И НЕ ПРЕДПРИЕМАЙТЕ РИСКОВАНИ ИЗПРЕВЕРВАНИЯ, защото резултатите могат да бъдат ужасно грозни!
    Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

    #2
    И баааЩях да се издрайфам към средата. Неможах да изкарам до края.Само като си представя какъв звук се е чул на първата катастрофа - ИИиии ДЗУП...Мамка му и живот.
    Пеш
    ----
    Ex Peugeot 206 -Служебен
    ----
    Ex Brava 1.6 16V ELX

    Коментар


      #3
      Всеки който си кара бързо ще продължи да кара както си знае, дори и да има снимка от някой инцидент закачена на видно място за да я вижда в колата...просто ще си каже, че това на него няма да се случи....

      Коментар


        #4
        coolboby написа:
        Всеки който си кара бързо ще продължи да кара както си знае, дори и да има снимка от някой инцидент закачена на видно място за да я вижда в колата...просто ще си каже, че това на него няма да се случи....
        Точно така е. Този, който кара бързо едва ли ще се сети точно в този момент за тези снимки, а дори да има закачени покрай пътя едва ли ще повлияе за повече от секунда-две...

        Коментар


          #5
          Вече трети път ги преглеждам и настръхвам яко.
          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

          Коментар


            #6
            Видът на смачканите ламарини е поносим...Но...Но видът на обезобразените, размазани, разфасовани и разчленени човешки тела направо ме потресе...
            Fiat Punto 1.7TD
            Mazda 626 2.0
            Fiat Croma 2.4 Multijet

            Коментар


              #7
              Аз пък днес докато карах постоянно си мислех за снимките.....и определено бях многооо по внимателен....
              Пунто 1.1 1994 г.

              Коментар


                #8
                Това е нещо ужасно,направо не ми се мисли какво е било при удъра!Но истината е жестока,някои като видят снимките ще внимават повече,но на някои едва ли ще им повлиаят...или това ще е временно! и аз нможах да изкарам дори до средата...
                Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                Коментар


                  #9
                  едно е да се гледат снимки, друго е да го видите на живо - дано на никой да не му се случва и да не му се налага да гледа подобни неща
                  Audi 1.8S златен талон

                  Коментар


                    #10
                    НЕ НЕ !!! Тваа е направооо нечовешко...Трагедията е голяма...Безумното шофиране просто трябва да спре !!!
                    Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                    Fiat Punto 1.2 16v LPG

                    Коментар


                      #11
                      много са гадни - дано си направят хората сметката как ще карат
                      SASTEZATEL

                      Коментар


                        #12
                        Re: Отвратителни, нецензурирани, снимки от катастрофи.

                        niko_ymn написа:
                        Аз прочетох предупреждението, че НЕ Е ЗА ХОРА С ЧУВСТВИТЕЛНА ПСИХИКА, казах си, че мен няма какво да ме впечатли и реших да отворя страницата. Чесно, като почнаха скалповете, мозъците и червата и вече се колебаех дали искам да ги догледам до края.Не препоръчвам тези снимки, но това е реалноста, и мен ще ме накарат да внимавам особено като има камиони на близо така че можеби има някаква полза ако окажат такъв ефекти и върху онези от вас, които се навият да гледат ГАДОСТИ.http://autoplay.ru/2007/08/16/samye_...МАВАЙТЕ НА ПЪТЯ И ЗАБРАВЕТЕ ЗА ВЪЗДУШНАТА ВЪЗГЛАВНИЦА, НЕ РАЗЧИТАЙТЕ НА НИЩО ОСВЕН НА СВОЯТА СОБСТВЕНА РАЗУМНОСТ, НАМАЛЕТЕ СКОРОСТА И НЕ ПРЕДПРИЕМАЙТЕ РИСКОВАНИ ИЗПРЕВЕРВАНИЯ, защото резултатите могат да бъдат ужасно грозни!

                        Коментар


                          #13
                          Аз нещо не мога да отворя линка праща ме във някакъв руски сайт :/
                          Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
                          Ex.Bravo 1997 1.8 GT

                          Коментар


                            #14
                            Ibiza написа:
                            Аз нещо не мога да отворя линка праща ме във някакъв руски сайт :/
                            Ми той е малко от 2007 година...
                            FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
                            Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

                            Коментар


                              #15
                              Re: Отвратителни, нецензурирани, снимки от катастрофи.

                              niko_ymn написа:
                              Аз прочетох предупреждението, че НЕ Е ЗА ХОРА С ЧУВСТВИТЕЛНА ПСИХИКА, казах си, че мен няма какво да ме впечатли и реших да отворя страницата. Чесно, като почнаха скалповете, мозъците и червата и вече се колебаех дали искам да ги догледам до края.Не препоръчвам тези снимки, но това е реалноста, и мен ще ме накарат да внимавам особено като има камиони на близо така че можеби има някаква полза ако окажат такъв ефекти и върху онези от вас, които се навият да гледат ГАДОСТИ.ВНИМАВАЙТЕ НА ПЪТЯ И ЗАБРАВЕТЕ ЗА ВЪЗДУШНАТА ВЪЗГЛАВНИЦА, НЕ РАЗЧИТАЙТЕ НА НИЩО ОСВЕН НА СВОЯТА СОБСТВЕНА РАЗУМНОСТ, НАМАЛЕТЕ СКОРОСТА И НЕ ПРЕДПРИЕМАЙТЕ РИСКОВАНИ ИЗПРЕВЕРВАНИЯ, защото резултатите могат да бъдат ужасно грозни!
                              +14+18+21

                              Коментар

                              Working...
                              X