Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Забавни и интересни снимки

Collapse
Важна тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ето и надписа

    Коментар


      Чудя се колко ли тежи златният мерцедес от предишната страница ? Ето и какво видях днес в 1 вестник: (ако от тук тръгне спор "софиянци срещу софиянци", моля модератор да изтрие снимката, ако аз се забавя с това)
      Прикачени файлове

      Коментар


        чудя се по голямата част от Софиянци, от къде са дошли?! (нищо против тях но е факт)

        Коментар


          ogi освободи духа от бутилката. Малко снимчици от личния фонд(да стане ясно защо много хора роптаят):

          Коментар


            ogi28b написа:
            Чудя се колко ли тежи златният мерцедес от предишната страница ? Ето и какво видях днес в 1 вестник: (ако от тук тръгне спор "софиянци срещу софиянци", моля модератор да изтрие снимката, ако аз се забавя с това)
            Изпревари ме Тъкмо щях и аз да я кача Yellow_Flash_Colorz_PDT_05Ето една друга от мен
            Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

            Коментар


              westdogg написа:
              Еххх, колко мъка и по тоя свят... Смятай колко тъп и комплексиран трябва да си да го напишеш това. Колеги софиянци, ако съм на вас ще се срамувам, че имам такъв съгражданин.
              The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

              Коментар


                Продава се Форд! :D
                Прикачени файлове
                FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  ogi28b написа:
                  Ето и какво видях днес в 1 вестник ...
                  Оня ден като излизах от София я мернах тази табела на живо. Мислех да спра и да я снимам но се отказах ...Намира се на изхода към Варна ... и кой знае от колко време виси там ...

                  Коментар


                    От студ умри- гъзар бъди! :P
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                      Абе не е БГ, ама не ни е чуждо
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                        На какво попаднах - Ritmo 130TC Rally Един приятел ми каза, че едно време е имал предпазна клетка и е участвало в състезания . Някой ако има повече данни за него да пише . Жал ми стана като видях как е завършил живота на бегачката Най-вероятно и мотора го няма вече
                        Прикачени файлове
                        Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                        Коментар


                          Мястото е Ямбол, който е от там знае точно къде. На снимката не се вижда много добре, но в действителност си има много ясно начертана стрелка надясно. Ситуацията е без коментар просто.
                          Прикачени файлове
                          The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                          Коментар


                            Е, червеното е за направо и наляво бре! А съвсем ясно се указва, че надясно можеш да завиваш...
                            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                            Коментар


                              nikki_sixx написа:
                              Е, червеното е за направо и наляво бре! А съвсем ясно се указва, че надясно можеш да завиваш...
                              И аз не можах да разбера. Иначе ситуацията си е нормална и се среща често във всеки град. В Габрово например на "Грездея" завой надясно е винаги зелено...

                              Коментар


                                Авео написа:
                                nikki_sixx написа:
                                Е, червеното е за направо и наляво бре! А съвсем ясно се указва, че надясно можеш да завиваш...
                                И аз не можах да разбера. Иначе ситуацията си е нормална и се среща често във всеки град. В Габрово например на "Грездея" завой надясно е винаги зелено...
                                на колегата ше му набиваме табаните.., за дето ни шантажира! Или пък ни пробва? Или пък толкова си знае човека...
                                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                                Коментар

                                Working...
                                X