Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кой ви е любимия модел за ФИАТ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Ето го моя любим и много ме е яд че не се размърдах до Варна да го купя!http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=7871
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #47
      rustson написа:
      Ето го моя любим и много ме е яд че не се размърдах до Варна да го купя!
      Защо не го взе бе човек. Еееее, и на мен много ми хареса, но сега само ще си я гледаме на снимка :D

      Коментар


        #48
        Жестока е!!!
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #49
          Купето е номер едно !!! но и Типото ми си ме кефи
          Fiat Bravo 1.9 M-Jet 16v sport 2007
          Fiat Tipo 1.6ie 159A3.046 OHC

          Коментар


            #50
            rustson написа:
            Ето го моя любим и много ме е яд че не се размърдах до Варна да го купя!
            Един точно такъв, даже същия цвят, стои паркиран от 1 месец пред хотел "Тракия" в Пазарджик с надпис "Продава се". Ако някой се интересува, мога да му дам GSM-а от обявата. По колата няма никаква табелка или надпис, гледам че зяпачите й се чудят каква марка е.
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #51
              Uno Turbo i.e. Един приятел имаше такава преди. Направо съм влюбен в нея. Преди време когато купи тази машина, точно се бяха появили 124 с веждите/от последните/ и на Красна поляна като се подгонихме с един 200 Е с Уното спирахме да го чакаме. Накрая онзи така беше побеснял, че щеше да изкара буталата на Мерца. 1.3 105 к.с. по негови данни Турбото си е турбо. Това е.
              Вече нямам италянска машина

              Коментар


                #52
                аз съм напълно съгласна с колегата, а и като я кара жена е най-добре колко хора сам оставила замислени.......
                uno turbo 1.3 i.e' 86
                renault 19 1.8 16v
                uaz 469 4.0 turbo
                renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                trabant 601 69'

                Коментар


                  #53
                  Леле, толкова легенди съм слушал за това Уно Турбо , че вече нечовешки ми се ще да се повозя при някой колега за да оценя истинската италианска сила
                  FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
                  FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
                  FIAT Stilo 1.2 16V LPG

                  Коментар


                    #54
                    Stoyo написа:
                    Леле, толкова легенди съм слушал за това Уно Турбо , че вече нечовешки ми се ще да се повозя при някой колега за да оценя истинската италианска сила
                    Ебати усещането за скорост има :D А и си върви яката работа Конкуренцията (рено 5 ГТ) я прави точка Говориме за сток коли
                    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

                    Коментар


                      #55
                      аз съм си доволна от мойта ама сега свалят главата да я правят и некъв маховик ще слагат
                      uno turbo 1.3 i.e' 86
                      renault 19 1.8 16v
                      uaz 469 4.0 turbo
                      renault espace 99' 2.2dt + автоплатформа
                      trabant 601 69'

                      Коментар

                      Working...
                      X