Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли Punto 1.4 75 кс ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли Punto 1.4 75 кс ?

    Здравейте, имам намерение да си купувам Пунто, но не съм мн. на ясно с модификациите и с двигателите им.Въпроса ми е има ли Пунто 1.4 75 кс. 97г. и ако има този двигател моно или пълен ижекцион е?Разглеждах един каталог в който такав двигател не намерих, а на борсата в Горубляне видях такъв надпис на едно пунто?Благодаря предварително за полезна информация по темата!

    #2
    Виж тук всичко си е описано.http://www.punto.hit.bg/teh.html
    "Тези, които изковаха от мечовете си рала, сега орат за онези, които си запазиха мечовете"
    Фиат Мареа 1,6 16V Weekend ELX

    Коментар


      #3
      Parabellum написа:
      Виж тук всичко си е описано.http://www.punto.hit.bg/teh.html
      Мерси за таблицата! От това което видях в нея такав двигател 1.4 75 кс. няма. Дали е вазможно колата да е 1.2 75кс. а човека който я продава да се е объркал? Дали може да се разбере какъв точно е мотора на пръв поглед? Има ли някакви видими белези по мотора че като го погледна да разбера какав е?

      Коментар


        #4
        Най-сигурният начин е да я провериш по VIN. Например тук.
        ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

        Коментар


          #5
          Няма 1.4 и 1.3, каквито обяви съм виждал в mobile.bg. Виждал съм и други глупости от рода на Uno 1997, Punto 1.6 1999, просто тия на горубляне са идиоти и/или смятат клиентите си за такива.p.s. Това е последното място откъдето бих си купил кола.
          Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
          ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

          Коментар


            #6
            dikanio написа:
            Няма 1.4 и 1.3, каквито обяви съм виждал в mobile.bg. Виждал съм и други глупости от рода на Uno 1997, Punto 1.6 1999, просто тия на горубляне са идиоти и/или смятат клиентите си за такива.p.s. Това е последното място откъдето бих си купил кола.
            Само на пунто 1.6 1999г. не разбирам какъв му е проблема... Пунто 1.6 има - 90 к.с., а старото пунто се произвежда до 1999 година включително Не знам за 1.6 двг дали до край се слага, но до колкото съм чувал от един колега с такова - е много сполучлив

            Коментар


              #7
              kiler_4o написа:
              Пунто 1.6 има - 90 к.с., а старото пунто се произвежда до 1999 година включително Не знам за 1.6 двг дали до край се слага, но до колкото съм чувал от един колега с такова - е много сполучлив
              Е то тоя 1.6 е заменен от 1.2 16V през 1998г може и малко по-рано , поне при спортинга е така
              Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

              Коментар


                #8
                RoMeO_156_GTA написа:
                kiler_4o написа:
                Пунто 1.6 има - 90 к.с., а старото пунто се произвежда до 1999 година включително Не знам за 1.6 двг дали до край се слага, но до колкото съм чувал от един колега с такова - е много сполучлив
                Е то тоя 1.6 е заменен от 1.2 16V през 1998г може и малко по-рано , поне при спортинга е така
                Бъркаш...1.4 е заменен за 1.2

                Коментар


                  #9
                  coolboby написа:
                  Бъркаш...1.4 е заменен за 1.2
                  Това е при Браво/а бре :P
                  През 1995г. в продажба е пуснат новият Fiat Punto Sporting снабден с множество допълнителни екстри и двигател 1581 куб.см (заменен при Sporting и Cabrio през1997г. с 1242 куб.см 16V FIRE - 86 к.с).
                  Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      При пунто 1 - 1,4 е GT, а има 1,2 - 75Hp и 86Hp като втората модификация се води спортинг и е 16V
                      punto HGT

                      Коментар


                        #12
                        При Пунто I първоначално има 1.2 - 60 и 75. През 1997 1.2 16V 85 заменя 1.6 90 (необяснимо защо, според мен), както е написал колегата по нагоре. А наистина забравих, че има Пунто 1.4, с "малката" подробност, че е с турбо . Между другото, вярно ли е че това 1.4 е същото, е слагано на Уно 1.4 70 и Уно Турбо?
                        Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                        ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                        Коментар


                          #13
                          Аз се чудя защо не са сложили в последствие 1.6 от Браво 16V :D Щеше да е интересно на това купе
                          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                          Коментар


                            #14
                            RoMeO_156_GTA написа:
                            Аз се чудя защо не са сложили в последствие 1.6 от Браво 16V :D Щеше да е интересно на това купе
                            Защото никой нямаше да си купи Браво/Брава тогава :D
                            Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
                            ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

                            Коментар


                              #15
                              dikanio написа:
                              RoMeO_156_GTA написа:
                              Аз се чудя защо не са сложили в последствие 1.6 от Браво 16V :D Щеше да е интересно на това купе
                              Защото никой нямаше да си купи Браво/Брава тогава :D
                              Хааххаахх тва беше отговора дет ме накефи....А м/у другото от 1.2 16V Sprtng си е 90 коня !!!! Не мисля,че е заменил 1,6 модификация ,но и не съм сигурен ,така че това е мое мнение !!!
                              Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
                              Fiat Punto 1.2 16v LPG

                              Коментар

                              Working...
                              X