Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

LM005 Lagartijo - нов всъдеход от Lamborghini

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    LM005 Lagartijo - нов всъдеход от Lamborghini

    Компанията Lamborghini показа ескизи на нов як концептуален всъдеход, който трябва да стане основа за нов автомобил на марката. Дизайнът е много близък до този на съвременния моделен ред на марката и напомня доста този на Murcielago LP640. По всяка вероятност под капака на този мощен автомобил тип ,,джип
    Прикачени файлове
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Ъ?

    Това нещо за SUV ли го водят .Някой доста си е поиграл с фотошопа и му е сложил предница ала мурсиелаго Мисля че само са развалили хубавата кола ,прилича ми малко на панда 4х4 като пропорции .В една тема пишеше за възможно вграждане на дизел - УЖАС Следваща стъпка - сигурно ще направят Хамър спортна кола използвайки дизайн на настоящите модели :D
    Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

    Коментар


      #3
      Re: Ъ?

      RoMeO_156_GTA написа:
      Това нещо за SUV ли го водят .Някой доста си е поиграл с фотошопа и му е сложил предница ала мурсиелаго Мисля че само са развалили хубавата кола ,прилича ми малко на панда 4х4 като пропорции .В една тема пишеше за възможно вграждане на дизел - УЖАС Следваща стъпка - сигурно ще направят Хамър спортна кола използвайки дизайн на настоящите модели :D
      пандата е по-висока :D

      Коментар


        #4
        Г

        То и първото е грозно ама второто пък съвсем. Разбира се всичко е въпрос на вкус.
        Punto 55 SX

        Коментар

        Working...
        X