Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

rally-prize

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    rally-prize

    I want to let you know about a fantastic opportunity for Bulgarian Motorsport. The prize is a fully supported ’works’ drive in the Bulgarian Championship with other prizes on offer along the way. All you have to do is express an interest by going to the following link. I can’t say more than that for now, but the official launch of the scheme will be toward the end of next week - around the 9th/10th January. Trust me when I say it will be worth it. http://www.rally-club.net/questionare/ cheers c.

    #2
    Re: rally-prize

    rally-scholarship написа:
    I want to let you know about a fantastic opportunity for Bulgarian Motorsport. The prize is a fully supported ’works’ drive in the Bulgarian Championship with other prizes on offer along the way. All you have to do is express an interest by going to the following link. I can’t say more than that for now, but the official launch of the scheme will be toward the end of next week - around the 9th/10th January. Trust me when I say it will be worth it. http://www.rally-club.net/questionare/ cheers c.
    Колега моля пиши на БЪЛГАРСКИ това са правилата на форума!Иначе превод в ефир пише общо взето това: Искам да узнаете за прекрасната възмоожност за българския моторен спорт.Наградата е напълно осигурена работа като шофьор/състезател в българския шампионат и с др награди. Всичко което трябва да направите е да проявите своя интерес като кликнете на линка по- долу.Не мога да кажа повече такаче това е за сега, но официалното опевестяване на проекта ще е най-рано следващата седмица към 9/10 януари.Повярвайте ми щом ви казвам си заслужава.Наздраве.П.С. Не претендирам за прецизноста на превода
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    Коментар


      #3
      Re: rally-prize

      soulkeeper написа:
      rally-scholarship написа:
      I want to let you know about a fantastic opportunity for Bulgarian Motorsport. The prize is a fully supported ’works’ drive in the Bulgarian Championship with other prizes on offer along the way. All you have to do is express an interest by going to the following link. I can’t say more than that for now, but the official launch of the scheme will be toward the end of next week - around the 9th/10th January. Trust me when I say it will be worth it. http://www.rally-club.net/questionare/ cheers c.
      Колега моля пиши на БЪЛГАРСКИ това са правилата на форума!Иначе превод в ефир пише общо взето това: Искам да узнаете за прекрасната възмоожност за българския моторен спорт. Наградата е напълно осигурена работа като шофьор/състезател в българския шампионат и с др награди. Всичко което трябва да направите е да проявите своя интерес като кликнете на линка по- долу. Не мога да кажа повече такаче това е за сега, но официалното опевестяване на проекта ще е най-рано следващата седмица към 9/10 януари. Повярвайте ми щом ви казвам си заслужава. Наздраве.П.С. Не претендирам за прецизноста на превода
      Е теоретично имаме и англоезична секция само дето това ми се струва някаква уловка ....

      Коментар


        #4
        Ами с тоя cheers накрая, си е просто еб**ка.И как прецени, че точно в новини трябва да го пусне не се разбра. Що не я пусна тая тема в раздел FIAT?!

        Коментар


          #5
          незнам, но в нашия шампионат е бъкано с фирмени коли и пилоти... авторът на тази страница трябва да е много внимателен, защото с това количество данни, които се събират може да привлече вниманието на някои институции! за мен това си е чисто събиране на лични данни с цел "дириктен маркетинг"!
          "То, правото, е като хубава кобила на пазара. Който има повече пари, той я купува..." Йордан Радичков.

          Коментар


            #6
            Искам да ви информирам за една фантастична възможност в българския автомобилен спорт. Наградата е място като ,,фирмен пилот

            Коментар

            Working...
            X