Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ford S-Max е Автомобил на годината 2007 за България

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ford S-Max е Автомобил на годината 2007 за България

    - Toyota RAV4 е 4х4 на годината 2007-Skoda Roomster спечели при вановетеДесетият юбилеен конкурс Автомобил на годината за България премина при изключително сериозна конкуренция. В последната фаза на съревнованието бяха класирани по 5 представителя във всяка една от трите категории- Автомобил, 4х4 и Ван. След проведеното гласуване на 10-ти този месец, вчера вечерта се състоя официалната церемония по връчването на престижните отличия на Прес Авто Клуб България и Съюза на вносителите на автомобили в България (СВАБ). В категорията Автомобил на годината, с престижното отличие през цялата следваща година ще може да се хвали семейният
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Doblo Трябваше да спечели в класа си.Skoda Roomster даже не е за този клас.Ама ко да се праи!!!!!!!!
    Типо 1.6Тi

    Коментар


      #3
      Какъв е тоя клас с мини-ванoве и с микробуси в едно Тя Шкодата и мен много ме кефи ма наистина не е в един клас с Форд Транзит например. Доблото пък е нещо между двете като големина... Изобщо доста разтеглива група и се чудя по какво са ги сравнявали. Примерно в един Транзит можеш да натовариш 5 пъти повече неща, отколкото в Шкодата, но пък тя има предимствата на лек автомобил... Май единствено Доблото съчетава двете неща в едно..
      FIAT BRAVO 1.6 16V

      Коментар


        #4
        Грандето не успя да се пребори и в България. Тука намирисвам заговор. Отново Форд Ес Макс - нали влизаме в Европа за първи път избора на Европа се впада с избора на България. Да да а ние патки пасем. По ми беше на сърце Корсичката . Явно си падам по по-малките колички.п.с. И на всичко отгоре водещ беше "любимия" на всички Ники Кънчев :D
        VW Bora Variant 1.6 16V '01

        Коментар


          #5
          ...

          Коментар

          Working...
          X