Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за ФИАТ КУПЕ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за ФИАТ КУПЕ

    Искам да попитам за тази Фиат да ли има части, защото е спрян от производство и незная дали се намират части за него. много искам да си взема такъв фиат.Дори съм събрал и пари,но това ме спира.благодаря предварително

    #2
    Естествено че има части за Купето. Как мислиш че колегите си поддържат колите? Може би трябва да попиташ скъпа ли е поддръжката на този модел , често ли се налага ремонт и т.н.
    VW Bora Variant 1.6 16V '01

    Коментар


      #3
      Е да ти си прав. Добре сега да попитам то нормалната цена на колата е до 10000 лв. в България дори и да си я внесеш от вън. Е тогава как е цената на частите общо питам и от какво най-много патат тия колици.

      Коментар


        #4
        JoRRyy написа:
        Е да ти си прав. Добре сега да попитам то нормалната цена на колата е до 10000 лв. в България дори и да си я внесеш от вън. Е тогава как е цената на частите общо питам и от какво най-много патат тия колици.
        Два реда под твоя пост (образно казано ) има доста писано по темата : http://www.fiat-bg.org/forum/viewtop...t=1078&start=0
        VW Bora Variant 1.6 16V '01

        Коментар


          #5
          ЕЕ много ти мерси за инфото дето ми даде. :D :D :D

          Коментар


            #6
            ВалМакрей като се завърне от КУП Корен вярвам ще ти даде изчерпателен отговор.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар

            Working...
            X