Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Край на зимните тревоги с FIAT- Зимни промоции 2006

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Край на зимните тревоги с FIAT- Зимни промоции 2006

    Вече можете да забравите неприятните зимни изживявания и да се наслаждавате на празниците! Ако вземете вашия FIAT до 31 декември, ще получите подарък 4 зимни гуми и безплатно автокаско за първата година. Офертата е валидна за моделите Grande Punto, Doblo, Albea, Panda, Seicento. Новият Ducato е създаден, за да посрещне и най-големите предизвикателства на бизнеса, с товарен обем до 17 м2 и товароносимост до 2 тона. Моделът е оборудван с три мощни дизелови Common Rail двигателя MILTIJET, 2.2 100 к.с., 2.3 120 к.с. и 3.0 160 к.с., всички отговарящи на екологично ниво EURO 4. Многообразието от модификации на новият Ducato ще задоволи изискванията на всеки индивидуален клиент. Това е автомобилът, който ще се справи със задачи, които на пръв поглед изглеждат невъзможни.
    FIAT - TIPO 2.0i.е

    #2
    Re: Край на зимните тревоги с FIAT- Зимни промоции 2006

    soulkeeper написа:
    Вече можете да забравите неприятните зимни изживявания и да се наслаждавате на празниците! Ако вземете вашия FIAT до 31 декември, ще получите подарък 4 зимни гуми и безплатно автокаско за първата година. Офертата е валидна за моделите Grande Punto, Doblo, Albea, Panda, Seicento. Новият FIAT DUCATO. Създаден за по-тежки задачи.Сега всеки може да разшири екипа си с нов, незаменим партньор. До 31 декември 2006 г. можете да закупите новия Fiat Ducato с ценова отстъпка до 4000 лв. с ДДСНовият Ducato е създаден, за да посрещне и най-големите предизвикателства на бизнеса, с товарен обем до 17 м2 и товароносимост до 2 тона. Моделът е оборудван с три мощни дизелови Common Rail двигателя MILTIJET, 2.2 100 к.с., 2.3 120 к.с. и 3.0 160 к.с., всички отговарящи на екологично ниво EURO 4. Многообразието от модификации на новият Ducato ще задоволи изискванията на всеки индивидуален клиент. Това е автомобилът, който ще се справи със задачи, които на пръв поглед изглеждат невъзможни.
    Колега, това реклама на Ауто Италия ли е? Можеше и без снимков материал, а гледам си ми изтрил и една тема, а не каза, защо. Ще приема, че си се объркал и ще забравя за този инцидент http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=11335

    Коментар


      #3
      аз мойто пунто 1 - 1994 г. го взех юли месец / демек преди 31.12. / - ще си получа ли 4-те зимни гуми? кога и къде???туй каско ви го оставям - не ми трябва... и вий от Ауто Италия за сте на далавера ... айдееееееее стана опашка за гумите....
      Fiat Punto 1.1-Синята птица
      Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
      Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

      Коментар


        #4
        Ако вземете вашия FIAT до 31 декември, ще получите подарък 4 зимни гуми
        Остава точно на връх зимата да си купя нова кола и да ми я дадат със летни гуми ... А дали са подарък - то всичко по празниците е подарък

        Коментар


          #5
          Re: Край на зимните тревоги с FIAT- Зимни промоции 2006

          doofiat написа:
          soulkeeper написа:
          Вече можете да забравите неприятните зимни изживявания и да се наслаждавате на празниците! Ако вземете вашия FIAT до 31 декември, ще получите подарък 4 зимни гуми и безплатно автокаско за първата година. Офертата е валидна за моделите Grande Punto, Doblo, Albea, Panda, Seicento. Новият FIAT DUCATO. Създаден за по-тежки задачи.Сега всеки може да разшири екипа си с нов, незаменим партньор. До 31 декември 2006 г. можете да закупите новия Fiat Ducato с ценова отстъпка до 4000 лв. с ДДСНовият Ducato е създаден, за да посрещне и най-големите предизвикателства на бизнеса, с товарен обем до 17 м2 и товароносимост до 2 тона. Моделът е оборудван с три мощни дизелови Common Rail двигателя MILTIJET, 2.2 100 к.с., 2.3 120 к.с. и 3.0 160 к.с., всички отговарящи на екологично ниво EURO 4. Многообразието от модификации на новият Ducato ще задоволи изискванията на всеки индивидуален клиент. Това е автомобилът, който ще се справи със задачи, които на пръв поглед изглеждат невъзможни.
          Колега, това реклама на Ауто Италия ли е? Можеше и без снимков материал, а гледам си ми изтрил и една тема, а не каза, защо. Ще приема, че си се объркал и ще забравя за този инцидент http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=11335
          Колега изтрих ти темата защото това си беше чиста реклама на мтел и за това .Извинявам се че не ти казах.След като смяташ че тази статия и тя е реклама ще я премахнем и нея няма проблем.Просто смятам че така или иначе ние сме членове на клуб "ФИАТ" и едва ли "рекламирам" нещо което не трябва.Аз няма нищо общо с тях и за мен не е проблем.Просто си помислих че е хубаво членовете на клуб "ФИАТ" да знаят какви са промоциите на марката "ФИАТ".
          FIAT - TIPO 2.0i.е

          Коментар

          Working...
          X