Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Край на некачествените горива

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Край на некачествените горива

    Проблема на България не е в липсата на закони и изобщо нормативна уредба. такива дал Господ. Проблема е в изпълнението, спазването и контрола върху изпълнението и спазването на тази уредба. Така, че лично аз съм песимист. Дано (и с оглед влизането във "всемогъщия" ЕС) бъда опроверган...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    Re: Край на некачествените горива

    fiat_love написа:
    За възпрепятстване на контролните органи да изпълнят правомощията си и за неизпълнение на задължителните предписания глобата е 5000 лева, а имуществената санкция - 30 000 лева.
    Дано само и "контролните органи" са неподкупни...
    BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
    Среден разход на газ

    Коментар


      #3
      Re: Край на некачествените горива

      masterkar написа:
      fiat_love написа:
      За възпрепятстване на контролните органи да изпълнят правомощията си и за неизпълнение на задължителните предписания глобата е 5000 лева, а имуществената санкция - 30 000 лева.
      Дано само и "контролните органи" са неподкупни...
      След като глобата е 30 000 лв, подкупа ще им излиза солено. Според мен трябва просто да изнасят позорен списък с нарушителите. Може и да се лепи по бензиностанциите, които не са нарушавали качеството. Това е достатъчно за мен да не ходя на определени бензиностанции.
      Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
      Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

      Коментар


        #4
        Re: Край на некачествените горива

        GTipo написа:
        masterkar написа:
        fiat_love написа:
        За възпрепятстване на контролните органи да изпълнят правомощията си и за неизпълнение на задължителните предписания глобата е 5000 лева, а имуществената санкция - 30 000 лева.
        Дано само и "контролните органи" са неподкупни...
        След като глобата е 30 000 лв, подкупа ще им излиза солено. Според мен трябва прост да изнасят позорен списък с нарушителите. Може и да се лепи по бензиностанциите, които не са нарушавали качеството. Това е достатъчно за мен да не ходя на определени бензиностанции.
        GTipo ти ли не си ме разбрал или аз не съм се изразил като хората!? Имах предвид, че при подкуп от 2-3000 лева контролния орган може да не види нарушения или изобщо да каже, че той не е ходил в еди-коя си бензиностанция ... Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
        BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
        Среден разход на газ

        Коментар

        Working...
        X