Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

100 000km с Гранде Пунто!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Пича има една снимка на Пандата, но тя е копната от някой сайт. Така,че я ги има я ги няма.Това е с бана ме заинтригува.

    Коментар


      #47
      Kuku написа:
      Казал ли е с какво се занимава - явно много пътува
      Интересното е че говори за якооооо бизнес, мнооооооо пътуване и мнооо коли и пари а точно какъв е бизнеса - не.Даже някои колеги вече са готови да почнат работа при него...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #48
        Прибрах се...Очаквах да стане така.НЕ искам да карам никой да ми вярва за какво и да е...За фирмата имах предложение още от лятото. Просто бързо взех решението защото загубата ми е наистина голямо.Доблата са на сервиз в Германия, защото се оказа че има повреда и на двигателя на едното.Кромата беше под наем от Германия.Затова казах, че е временно решение.Излезе ми около 2500евро с превоза и всички части и боя защото от дясната страна беше за пребоядисване.От рент а кар не искат да ме виждат, но поне успях да покрия щетите.С пунтото съм карал всяка седмица до Германия + въпросните 500км на ден.Фирмата си я създадох аз, бях на 20 години и започнах колата на баща ми, после си купих една стара и така до сега. Колите са на лизинг естествено, защото не мога да си позволя да вкарам толкова пари в една кола, като мога имам няколко с които да се изкарват пари.Още не съм я продал 100%,както казах го назначих за управител, за да може така най-бързо да взима каквито си иска решения, а сделката ще я приключим в началото на другата седмица, за да влезе във владение от Декември.Уча финанси, а с баща ми имаме библиотека с около 150 книги за маркетинг, бизнес и други подобни....Разбира се че не съм се хванал като последния глупак за първото нещо което съм прочел иначе още щях да си ходя пешаКолите не се водят на мое име а на името на фирмата.Който иска нека проверява, въпреки че ще ми е много интересно кой от Ауто Италия ще изнася информация за клиентите си тука така, за кеф на някойКойто иска да ми сложи не само доживотен бан, но и такъв за втория ми живот.Въобще се чудя защо се занимавах да пиша.който ми е писал за работа ще получи телефона на новия шеф, защото обичам да си държа на думата

        Коментар


          #49
          panda climbing написа:
          Който иска да ми сложи не само доживотен бан, но и такъв за втория ми живот.Въобще се чудя защо се занимавах да пиша.
          За да обясниш на колегите нормално и културно ситуацията - нищо повече спокойно

          Коментар


            #50
            Цар си Ама аз още чета и Бе кой купува гуми на кола рент-а-кар бе ?
            Даже си купих едни малко по-евтини гуми да не си търкам другите, че са по 180евро бройката.
            То е ясно че коли имаш ама ако ти се намира и един телефон щтракни ги тея машини да се уверим и ние. Ако ти пука де ...Или най добре цъфни на някоя среща - доста ивинения ще получиш Аз и друго забелязвам в момента две теми бият всички рекорда по посещаемост. И другата е пълна с вицове

            Коментар


              #51
              panda climbing написа:
              който ми е писал за работа ще получи телефона на новия шеф, защото обичам да си държа на думата
              Кажи и с какво се занимаваш, за да разсееш напълно съмненията?!

              Коментар


                #52
                Мноооого яко. Чакам развитие по темата. Може и сериал да стане. Yellow_Flash_Colorz_PDT_06

                Коментар


                  #53
                  Стига вицове!!!

                  panda climbing не чувстваш ли, че прекалено много започваш да си противоречиш!!! Да не вадя цитатите ти ... , че може да участваш в класация за майстор на късия разказ /виц/! Айде със здраве и не ни занимавай повече с глупости!!!
                  BRAVA 1,6 16V EL 96г. - АГУ "Landi"
                  Среден разход на газ

                  Коментар


                    #54
                    Пичове, заебете я тази тема и сами я ЗАКЛЮЧЕТЕ с НЕписане в нея.Пък ако толкова Ви интересува дали тези коли издължат тези километри си поръчайтe някоя сутрин SOFIATAXI!!!!Там според мен ще Ви отговорят почти по-компетентно, меродавно.... и най-важното без този латиноамерикански привкус! Таксиджийските клюки са по информативни в случая! Със здраве и наздраве!
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #55
                      Много ми е чудно ако се направи тест на две Grande Punto-ta , едното карано в бг , другото на запад , коя ли ще бъде по-издръжливата кола. :D Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 . Доколкото за Grande Punto беше на последно място по точки в класацията "Автомобил на годината в Европа" Странно нали ?!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_13
                      Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

                      Коментар

                      Working...
                      X