Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

100 000km с Гранде Пунто!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    100 000km с Гранде Пунто!!!

    Съвсем скоро минах ’’границата’’ от 100 000км с Пунтото. Много съм доволен. Никакви проблеми като изключим скърцащата дясна предна врата, която се оправи само с едно леко завъртане на някакъв болт.Не съм сменял нищо освен нормалните консумативи.Автомобила се оказа един от най-здравите, които съм имал(над 30). Някой може ли да ми препоръча сервиз с пълна(ама наистина пълна) диагностика на двигателя.В Ауто Италия я гледаха и казаха че всичко е ок и е изненада, че няма никакви проблеми, но ми се иска още едно мнение.Автомобила остава на служба във фирмата като ще го дам на най-големите джигите, за да видя как ще изглежда след още 100 000км... :D

    #2
    100 000 !!!да не носите всеки ден вестниците до Бургас :D щом в Ауто Италия са казали че е ОК, може да им вярваш
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      браво, колега :D само да попитам, за колко време стана това, че съм изумен малко
      A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
      e30 forever!

      Коментар


        #4
        Да не разнасяш пици с тая кола?!!?
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          Re: 100 000km с Гранде Пунто!!!

          panda climbing написа:
          Съвсем скоро минах ’’границата’’ от 100 000км с Пунтото... :D
          Пожелавам ти минимум още толкова безавариини километри с количката

          Коментар


            #6
            На 7-ми септември 2006 си обявил придобивката!!!! Много бре!!!!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              ехеееееее, ти какво направи?! Такситата са жълти, а Пунтото е синьо. Ти си човек и трябва да спиш, но дали не караш и докато спиш :DРазкрий тайната! Да не би да си минал 10 000 км? :D

              Коментар


                #8
                Ако на 7-ми септември си я купил колата до сега това са 71 дни...Разделяйки 100 000км на 71 дни получаваме фрапиращата цифра 1408 км на ден - всеки ден...Човек, какво правиш ти ве
                FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                Коментар


                  #9
                  А дали в деня на покупката веднага я е обявил ъв форума
                  _______
                  146 JTD

                  Коментар


                    #10
                    Изядохте го човека бе пичове.Преди време бях пускал една тема за качеставата на Гранде да ги споделят хора които имат вече, за да черпим от извора. И още тогава си спомням че питах освен този колега кой друг има. Беше някъде през лятото. Поне преди 4 месеца. П.С. Току що проверих темата съм я пускал на 8 септември тоес преди 2 мес и 1 седмица. Значи прав е Мазгарев около 70 дни. Странна работа.
                    Punto SX 1.1 55

                    Коментар


                      #11
                      Mazgarev написа:
                      Ако на 7-ми септември си я купил колата до сега това са 71 дни...Разделяйки 100 000км на 71 дни получаваме фрапиращата цифра 1408 км на ден - всеки ден...Човек, какво правиш ти ве
                      Да допълня: Да кажем, че кара по 10 часа на ден :=> 1408:10=140,8 км/ч средна скорост Предполагам, че просто не е обявил покупката веднага след осъществяването и ...

                      Коментар


                        #12
                        kiler_4o написа:
                        Mazgarev написа:
                        Ако на 7-ми септември си я купил колата до сега това са 71 дни...Разделяйки 100 000км на 71 дни получаваме фрапиращата цифра 1408 км на ден - всеки ден...Човек, какво правиш ти ве
                        Да допълня: Да кажем, че кара по 10 часа на ден :=> 1408:10=140,8 км/ч средна скорост Предполагам, че просто не е обявил покупката веднага след осъществяването и ...
                        Най-вероятно! Но все пак това е нова кола и не може да е на повече от година, нали така...Аз със мойте скромни километри, които изкарвам за една година просто не мога да си представя......но е факт че има такива хора, които карат много!Ако може колегата да ни разкаже каква му е работата и какви са маршрутите му ежедневно, за да добием представа.Защото има хора, които карат много - това е истина и за мен е чест да познавам такъв човек. Но ми е интересно как става.
                        FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                        Коментар


                          #13
                          100 000км в БГ за толкова малко време е много, може би я кара из Европата
                          FIAT Brava 1.4 12V, FIAT Punto 1.7 TD
                          FIAT Stilo 1.9 Jtd, FIAT Brava 1.2 16V CNG
                          FIAT Stilo 1.2 16V LPG

                          Коментар


                            #14
                            Мен ми се струва, че е добавил неволно една нула. Затова се пише в скоби и с букви .
                            Alfa Romeo 155 1.8 TS 8V - Ex
                            Alfa Romeo 166 2.4 JTD - Ex
                            Volvo S60 Sport 2.4D

                            Коментар


                              #15
                              koolio написа:
                              Мен ми се струва, че е добавил неволно една нула. Затова се пише в скоби и с букви .
                              да ама да добави неволно по една 0 на 3 места Трудно става такова съвпадение ... но на един приятел пък едновременно му изгоряха и 4те свещи така, че вече нищо не ме учудва

                              Коментар

                              Working...
                              X