Само с миризмата на нафта немога са свикна и с производството на буреносни черни облаци на дизела. Миналия ден един приятел ми разля малко нафтичка в колата щото остана на пътя и зареждахме с тубичка и като се размириса... няма край тази мирезма. Друго си е газчицата като духне вятър и се е изпарила, да не кажа само като запаля и полетя ниско
with SGNote & HTC Wildfire 8G
FIAT Bravo Club Plovdiv
Fiat Bravo 1.4 12v 80hp 9л/100км градско
с Анти Гравотационно Устройство (АГУ)
Здравейте колеги, решил съм да сложа на моята Брава предна броня от Мареа. Някой правил ли е тази маниполация, дупките съвпадат ли има ли някъкви трудности при смяната?
Здравейте колеги, решил съм да сложа на моята Брава предна броня от Мареа. Някой правил ли е тази маниполация, дупките съвпадат ли има ли някъкви трудности при смяната?
има голяма вероятност да не пасне точно по калниците
Ако не стане мареевата броня ще зема Ви подаря по една АБАРТОВА....
Fiat Bravo GT 1.8 16V 113hp с малко тЮнинг (снегорин)
KONI SPORT SUSPENSHION+EIBACH SPORT SPRINGS
Изработка на всякакви изделия от стъклопласт за леки и товарни автомобили-брони,прагове,калници,капаци,маски,надстройки и други!
Коментар